• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Продовження терміну дії гуманітарного пароля для деяких категорій громадян України
Опубліковано 18 березня 2023 року о 00:03

Минулого року деякі громадяни України та члени їхніх родин в'їхали до Сполучених Штатів протягом приблизно восьми тижнів після неспровокованого вторгнення Росії в Україну та до введення у дію програми «Єднання заради України» зі статусом гуманітарного паролю, наданим у кожному конкретному випадку з невідкладних гуманітарних причин. Зазвичай таким особам надавали статус гуманітарного паролю строком на один рік, тоді як учасники програми «Єднання заради України» отримували цей статус на два роки.

Оскільки воєнні дії в Україні продовжуються вже другий рік, Міністерство національної безпеки (DHS) вважає, що залишаються невідкладні гуманітарні причини, а також значні суспільні вигоди для продовження терміну гуманітарного паролю для певних українців, які прибули ще до початку дії програми «Єднання заради України». DHS розглядатиме подовження статусу гуманітарного паролю та надання дозволу на працевлаштування, якщо це можливо, для громадян України та членів їхніх родин, які були допущені у Сполучені Штати до початку дії програми «Єднання заради України», індивідуально для кожного окремого випадку.

Зокрема, розглядатиметься подовження статусу гуманітарного паролю осіб, допущених у Сполучені Штати з наданням цього статусу у пункті в’їзду між 24 лютого 2022 р. та 25 квітня 2022 р. DHS у кожному конкретному випадку розглядатиме можливість продовження терміну дії гуманітарного паролю цих осіб на один рік, щоб узгодити його з дворічним терміном гуманітарного паролю, передбаченим у рамках програми «Єднання заради України». За оцінками DHS розгляд і надання статусу всім особам цієї групи візьме приблизно чотири тижні. Справи розглядатимуться на підставі дати надання статусу гуманітарного паролю.

Якщо термін дії статусу гуманітарного паролю особи буде подовжений, DHS завчасно опублікує в Інтернеті оновлену форму I-94 із подовженим терміном дії. Термін дії статусу гуманітарного паролю буде продовжено безперервно, починаючи з наявної дати його закінчення. Особи можуть знайти та завантажити оновлену форму I-94 як доказ продовження терміну їх паролю на веб-сайті CBP (сторінка форми I-94).

Особи з подовженим терміном дії статусу гуманітарного паролю також матимуть право отримати дозвіл на працевлаштування на додатковий рік. Особи, які мають дозвіл на працевлаштування (EAD) на підставі свого статусу гуманітарного паролю, який подовжено ще на один рік, отримають від Служби громадянства та імміграції США (USCIS) форму I-797C, яка може бути використана для доведення дозволу на подальше працевлаштування протягом подовженого періоду гуманітарного паролю. Форму I-797C буде надіслано на адресу, зареєстровану в USCIS. Якщо вам потрібно змінити свою адресу, будь ласка, зробіть це через Інтернет через наявний обліковий запис у системі USCIS або за допомогою форми AR-11 «Картка зміни адреси іноземця» через Інтернет на сторінці зміни адреси.

 • Якщо ви вважаєте, що належите до цієї групи, але не побачите оновлену форму I-94 на веб-сайті до початку квітня, зв’яжіться через електронну пошту за адресою [email protected].
 • Якщо ви належите до цієї групи та маєте дійсний EAD згідно з вашим статусом гуманітарного паролю, але не отримаєте форму I-797C до кінця квітня, будь ласка, напишіть про це електронною поштою на адресу [email protected].
 • Якщо у вас наразі немає EAD, але ви хотіли б подати заяву на його отримання на підставі вашого статусу гуманітарного паролю, ви можете подати до USCIS форму I-765 «Заява про дозвіл на працевлаштування». Українці зі статусом гуманітарного паролю, які подають цю заяву вперше, звільнені від сплати збору.

Українці зі статусом гуманітарного паролю можуть одночасно скористуватися кількома шляхами імміграції, і цей процес не впливає на інші прохання про пільги, включно з тими, хто подав заяву на тимчасовий захищений статус (TPS), отримав TPS або подав заяву на притулок. Однак термін дії гуманітарного паролю автоматично припиняється після виїзду зі Сполучених Штатів. Особи зі статусом гуманітарного паролю, які планують виїхати зі Сполучених Штатів і бажають повернутися, повинні спочатку подати заяву на дозвіл на повернення з відновленням статусу гуманітарного паролю для розгляду можливості їх повторного в’їзду в Сполучені Штати.

Деталі анонсу за посиланням - https://www.dhs.gov/ukraini


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux