• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Записатись на прийом
Опубліковано 31 травня 2023 року о 16:01

Шановні громадяни України!

Генеральне консульство України в Нью-Йорку продовжує проводити консульський прийом на щоденній основі.

Генеральне консульство України в Нью-Йорку проводить прийом документів для оформлення закордонних біометричних паспортів (виключно за попереднім он-лайн записом).

Слоти в системі он-лайн реєстрації для оформлення закордонних паспортів відкриваються кожного понеділка, з 9.00 ранку за місцевим часом (для реєстрації на 30 днів наперед), і є доступними для реєстрації, поки не заповняться заявниками. 

Якщо о 9.00 слотів для реєстрації немає, їх ще немає. Необхідно зачекати та зареєструватись пізніше (9.05. 9.10 тощо).

Якщо в інші дні тижня (окрім понеділка) вільних слотів для запису для оформлення закордонних паспортів немає, це означає, що запис вже заповнений. Необхідно зачекати до понеділка, і записатись на прийом. 

На зазначений Вами під час реєстрації е-мейл прийде повідомлення щодо підтвердження реєстрації. Вам необхідно підтвердити реєстрацію. Якщо Ви не отримали повідомлення тна е-мейл, скріншот (див. інформацію нижче) є підтвердженням Вашої реєстрації.

Якщо на зазначений Вами під час реєстрації е-мейл не надійшло повідомлення, скріншот з написом "Вітаємо, Ви зареєструвались на прийом для оформлення ...." є підтвердженням Вашої успішної реєстрації. У разі необхідності підтвердження реєстрацїі прохання писати на е-мейл: [email protected] 


Відповідна інструкція щодо он-лайн запису на прийом розміщена нижче.


ЗАПИС НА ПРИЙОМ

З 1 серпня 2020 року Генеральне консульство України в Нью-Йорку запровадило електронний запис на прийом з усіх консульських питань https://online.mfa.gov.ua/  

Дні прийому громадян за категоріями консульських дій:

- прийом документів для оформлення закордонних паспортів відбуватиметься щопонеділка та щосереди двічі на день, з 9 до 12 години, а також з 14 до 17 години.

- вчинення усіх інших консульських дій (питання нотаріату, громадянства, оформлення посвідчень на повернення в Україну, витребування документів з України, візові питання, питання реєстрації актів цивільного стану, консульський облік та інші) здійснюватиметься щовівторка, щочетверга та щоп’ятниці з 9 до 12 години.

Для здійснення запису на прийом достатньо зайти на веб-сторінку https://online.mfa.gov.ua/ та здійснити 3 прості кроки:

1. Обрати країну та консульську установу у ній, до якої ви бажаєте записатися на прийом (США - Генеральне консульство України в Нью-Йорку).

2. Обрати категорію та конкретний тип консульської дії, яку ви бажаєте здійснити.

3. Обрати зручну для вас дату та час прийому (доступними для запису є дати, виділені в календарі чорним кольором).

4. Зробити запис на одну особу на одну конкретну консульську дію (правило: одна консульська дія - одна особа - один часовий слот). Дані слід вводити чітко, зазначаючи прізвище, ім'я та по батькові (за наявності). Якщо реєстрація стосується дитини, слід вводити прізвище та ім'я дитини, а контактні дані (телефон, е-мейл) одного з батьків.

На третьому етапі реєстрації обов'язково натиснути кнопку "Завершити реєстрацію". На екрані Ви побачите напис: "Вітаємо, Ви зареєструвались....". Це означає, що реєстрація пройшла успішно. Також на зазначений Вами е-мейл прийде повідомлення щодо Вашої реєстрації (зазначати електронну адресу необхідно коректно).
При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських електронних сервісах (українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта МЗС УКраїни (ГКУ в Нью-Йорку), не приймають та не надсилають електронні листи на поштові сервіси на домені .ru та причетних (не працюємо з Yandex, Mail.ru, та ін.);
Система он-лайн запису на прийом створена МЗС України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульською установою України за кордоном. ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗКОШТОВНИЙ. Використання системи он-лайн реєстрації посередниками та отримання на її основі будь-якої вигоди категорично заборонено! Просимо невідкладно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з он-лайн запису прийом шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу [email protected] . Інформація про втручання в роботу Генерального консульства України в Нью-Йорку та отримання неправомірної вигоди передається до правоохоронних органів та служб фінансового контролю країни перебування. Відтак, діяльність посередників буде переслідуватись як за законодавством США, так і за законодаством України. 

Важливо!

Видача вже оформлених Генконсульством закордонних паспортів здійснювається без необхідності попереднього запису (у порядку "живої" черги), щопонеділка та щосереди з 12:00  до 13:00.


Дуже важливо!

Наполегливо закликаємо вас під час здійснення електронного запису на прийом та у ході планування свого візиту до консульської установи дотримуватися встановлених Правил відвідання Генерального консульства України в Нью-Йорку та роботи із заявниками.

1. ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Приходити до Генконсульства необхідно чітко на час своєї реєстрації, не раніше, ніж за 5-10 хвилин. Однак і не спізнюйтеся. Раніше відведеного вам часу ми все одно не зможемо вас прийняти і ви лише даремно стоятимете на вулиці в очікуванні. Якщо ж ви спізнитеся, то втратите свій слот і будете змушені перереєструватися на інший день та час.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У разі очікування своєї черги на вулиці необхідно дотримуватися «соціальної дистанції».

Вхід до приміщення Генерального консульства – тільки після запрошення та з дозволу консула.

3. ПІДГОТОВКА ДО ВІЗИТУ

Підготуватися до візиту необхідно заздалегідь! Перед відвіданням Генконсульства слід заповнити необхідні заяви, зробити відповідні копії та придбати money order на визначену суму для оплати консульського збору. Якщо ж ви прийдете непідготовленими, ви тим самим не лише витратите свій час, але й сповільните загальну чергу, яка розписана по хвилинах.

З детальною інформацією про порядок та терміни вчинення тих чи інших консульських дій, перелік необхідних документів, вартість консульських послуг тощо можна ознайомитися на веб-сторінці нашої установи за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya

4. ПОВАГА ДО ІНШИХ

У разі, якщо ви з якихось причин не можете відвідати Генконсульство в обраний вами час, скасуйте свій візит заздалегідь, натиснувши на кнопку «Відмінити бронювання», яка доступна у підтвердженні про успішну реєстрацію, яке надійшло на вашу електронну пошту. Цим самим ви надасте можливість іншим бажаючим скористатися вашим часом. Після скасування бронювання ви можете зареєструватися повторно.

Увага! Просимо пам’ятати, що реєстрацію необхідно робити тільки на один, конкретно визначений день та час. Правило таке: одна особа – одна консульська дія – одна реєстрація. Система здійснюватиме періодичний моніторинг усіх записів та автоматично анулюватиме усі реєстрації, які зроблені на одну й ту саму людину з одного й того самого питання. Виключення становлять тільки ті випадки, коли необхідно вчинити дві однакові консульські дії (наприклад, оформити дві довіреності, які різні за змістом, для чого одразу після здійснення реєстрації необхідно надіслати на електронну пошту Генконсульства [email protected] відповідне попередження довільної форми).

Закликаємо вас з розумінням та відповідально підійти до встановлених Правил відвідання установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.

До зустрічі в Генеральному консульстві України в Нью-Йорку!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux