• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Консульські питання
Опубліковано 14 листопада 2023 року о 14:06

ПРАВИЛА

відвідання Консульства та роботи із заявниками


ЗАПИС НА ПРИЙОМ

1. Для запису на прийом з метою оформлення нового біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно зареєструватися у системі електронного запису на прийом за посиланням: https://go.mfa.gov.ua/

З детальною інформацією щодо оформлення паспортів можна ознайомитись за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pass

Видача готових паспортів здійснюється без попереднього запису (в порядку "живої черги") щопонеділка та щосереди з 12.00 до 13.00.

2. Для запису на прийом з усіх інших питань (посвідчення довіреностей, заяв, інші нотаріальні дії, питання громадянства, оформлення посвідчень особи на повернення в Україну, витребування документів з України тощо) необхідно зареєструватися у системі електронного запису на прийом за посиланням: https://go.mfa.gov.ua/.

З детальною інформацією щодо порядку вчинення зазначених консульських дій можна ознайомитися на веб-сторінці нашої установи за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya

Видача готових довіреностей, заяв, довідок про громадянство та інших документів здійснюватиметься у день звернення до установи (точний час отримання документів вам визначить консул під час прийому).

3. Запис на прийом відкритий в системі он-лайн реєстрації лише на 30 днів наперед. Якщо під час реєстрації ви бачите повідомлення про відсутність вільних слотів, це означає, що на певний момент всі доступні слоти заброньовані іншими заявниками, і Вам потрібно дочекатись відкриття нових доступних дат (слотів) для запису. 

Під час реєстрації необхідно обирати "активні" дати - вони виділені в календарі чорним кольором.  Реєстрація є доступною лише на такі дати.

Реєстрацію необхідно робити лише на один, конкретно визначений день та час. Правило таке: одна особа – одна консульська дія – одна реєстрація.

Під час реєстрації на паспортні питання, для кожного з членів родини необхідно робити окрему реєстрацію. Наприклад, якщо ви плануєте подати документи на оформлення закордонних паспортів для батька, матері та дитини, необхідно зробити три реєстрації на три окремі часові слоти. Під час реєстрації необхідно зазначати дані тієї особи (дорослого або дитини), на ім'я якої буде оформлено документ. 

Важливо коректно зазначати контактний номер телефону та адресу електронної пошти, на яку ви маєте отримати повідомлення з підтвердженням успішної реєстрації. 

Якщо на зазначену вами електронну пошту не надійшло повідомлення з підтвердженням щодо успішної реєстрації, це означає, що реєстрацію не здійснено. У такому випадку необхідно повторити реєстрацію і отримати підтвердження на електронну пошту. 

Система он-лайн реєстрації здійснюватиме періодичний моніторинг усіх записів та автоматично анулюватиме усі реєстрації, які зроблені на одну й ту саму людину з одного й того самого питання.

Виключення становлять тільки ті випадки, коли необхідно вчинити дві однакові консульські дії (наприклад, оформити дві довіреності, які різні за змістом, для чого одразу після здійснення реєстрації необхідно надіслати на електронну пошту Генконсульства [email protected] відповідне попередження довільної форми).

Відтак, у разі, якщо ви бажаєте вчинити дві різні нотаріальні дії (наприклад: довіреність на продаж майна та заява-згода на прийняття спадщини),  необхідно зробити ДВІ окремі  реєстрації на кожну консульську дію.


ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Приходити до Генконсульства необхідно чітко на час своєї реєстрації, не раніше, ніж за 10 хвилин. Прохання не спізнюватись.  Якщо ж ви спізнитеся, то втратите свій слот і будете змушені перереєструватися на інший день та час.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У разі очікування своєї черги на вулиці необхідно дотримуватися «соціальної дистанції», використовуючи для цього спеціальні позначки на тротуарі «Х».

Вхід до приміщення Генерального консульства – тільки після запрошення та з дозволу консула.


ПІДГОТОВКА ДО ВІЗИТУ

Підготуватися до візиту необхідно заздалегідь! Перед відвіданням Генконсульства слід заповнити необхідні заяви, зробити відповідні копії та придбати money order на визначену суму для оплати консульського збору. Якщо ж ви прийдете непідготовленими, ви тим самим не лише витратите свій час, але й сповільните загальну чергу, яка розписана по хвилинах.


ПОВАГА ДО ІНШИХ

У разі, якщо ви з якихось причин не можете відвідати Генконсульство у призначений вам час, відмініть своє бронювання та зробіть реєстрацію на інший день.

Для відміни бронювання натисніть кнопку "Відмінити бронювання", яка є доступною у повідомленні щодо візиту, надісланому на вашу електронну пошту.

У разі, якщо виникають проблеми з відміною бронювання, Ви можете також надіслати відповідне повідомлення на електронну пошту Генерального консульства [email protected]


Закликаємо усіх відвідувачів Генерального консульства України в Нью-Йорку з розумінням підійти до встановлених Правил відвідання установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux