• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Консульські питання
Опубліковано 29 листопада 2019 року о 14:06

ПРАВИЛА

відвідання Консульства та роботи із заявниками


ЗАПИС НА ПРИЙОМ

1. Для запису на прийом з метою оформлення нового біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно, як і раніше, зареєструватися у системі електронного запису на прийом за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/

З детальною інформацією щодо переліку необхідних документів для оформлення біометричного закордонного паспорта можна ознайомитися на веб-сторінці нашої установи за посиланням:

https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/4325-oformlennya-pasporta-gromadyanina-ukrajini-dlya-vijizdu-za-kordon

Видача готових паспортів, як і раніше, здійснюватиметься без попереднього запису в порядку живої черги у дні та години, вказані на веб-сторінці Генерального консульства.

           2. Для запису на прийом з усіх інших питань (посвідчення довіреностей, заяв, інші нотаріальні дії, питання громадянства, оформлення посвідчень особи на повернення в Україну, витребування документів з України тощо) необхідно зателефонувати за номером 212-371-6965 та отримати підтвердження про реєстрацію. Запис на прийом за цим номером телефону можливий з понеділка по п’ятницю, з 9 до 12 години.

З детальною інформацією щодо порядку вчинення зазначених консульських дій можна ознайомитися на веб-сторінці нашої установи за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya

           Видача готових довіреностей, заяв, довідок про громадянство та інших документів здійснюватиметься у день звернення до установи, однак у другій половині дня (точний час отримання документів вам визначить консул під час прийому).


ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Приходити до Генконсульства необхідно чітко на час своєї реєстрації, не раніше, ніж за 15 хвилин. Однак і не спізнюйтеся. Раніше відведеного вам часу ми все одно не зможемо вас прийняти і ви лише даремно стоятимете на вулиці в очікуванні. Якщо ж ви спізнитеся, то втратите свій слот і будете змушені перереєструватися на інший день та час.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У разі очікування своєї черги на вулиці необхідно дотримуватися «соціальної дистанції», використовуючи для цього спеціальні позначки на тротуарі «Х».

Вхід до приміщення Генерального консульства – тільки після запрошення та з дозволу консула.


ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

У Генконсульстві необхідно перебувати у захисній масці та, бажано, – захисних рукавичках. У приміщенні установи встановлено дозатор з антисептиком, яким наполегливо рекомендуємо скористатися перед початком спілкування з консулом.


ПІДГОТОВКА ДО ВІЗИТУ

Підготуватися до візиту необхідно заздалегідь! Перед відвіданням Генконсульства слід заповнити необхідні заяви, зробити відповідні копії та придбати money order на визначену суму для оплати консульського збору. Якщо ж ви прийдете непідготовленими, ви тим самим не лише витратите свій час, але й сповільните загальну чергу, яка розписана по хвилинах.


ПОВАГА ДО ІНШИХ

У разі, якщо ви з якихось причин не можете відвідати Генконсульство у призначений вам час, скасуйте свій візит або перенесіть його на інший час.

Для скасування візиту достатньо відправити відповідне повідомлення на нашу електронну пошту gc_usn@mfa.gov.ua

Для перенесення візиту на іншу дату необхідно повторно зателефонувати за номером 212-371-6965 та отримати підтвердження про перенесення.Закликаємо усіх відвідувачів Генерального консульства України в Нью-Йорку з розумінням підійти до встановлених Правил відвідання установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux