• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Нова система електронного запису на прийом
Опубліковано 28 серпня 2020 року о 09:14

Шановні громадяни України!


З 1 серпня 2020 року Генеральне консульство України в Нью-Йорку запроваджує електронний запис на прийом з усіх консульських питань.

Незмінними залишаються дні прийому громадян за категоріями консульських дій:

- прийом документів для оформлення закордонних паспортів відбуватиметься щопонеділка та щосереди двічі на день, з 9 до 12 години, а також з 14 до 17 години.

- вчинення усіх інших консульських дій (питання нотаріату, громадянства, оформлення посвідчень на повернення в Україну, витребування документів з України, візові питання, питання реєстрації актів цивільного стану та інші) здійснюватиметься щовівторка, щочетверга та щоп’ятниці з 9 до 12 години.

Для здійснення запису на прийом достатньо зайти на веб-сторінку https://online.mfa.gov.ua/ та здійснити 3 прості кроки:

1. Обрати країну та консульську установу у ній, до якої ви бажаєте записатися на прийом.

2. Обрати категорію та конкретний тип консульської дії, яку ви бажаєте здійснити.

3. Обрати зручну для вас дату та час прийому.

Після цього слід ввести необхідні для запису дані про себе та отримати підтвердження про успішну реєстрацію на свою електронну пошту.

 

Важливо!

- видача вже оформлених Генконсульством закордонних паспортів здійснюватиметься як і раніше, без необхідності попереднього запису, у порядку живої черги, щопонеділка та щосереди з 12 до 13 години.

- сайт https://nypassport.net/, який з початку 2017 року використовувався для запису на прийом виключно з паспортних питань, з 1 серпня 2020 року тимчасово здійснюватиме автоматичну переадресацію на вказану вище нову веб-сторінку для здійснення електронного запису https://online.mfa.gov.ua/, а згодом буде повністю ліквідований.


Дуже важливо!

Наполегливо закликаємо вас під час здійснення електронного запису на прийом та у ході планування свого візиту до консульської установи дотримуватися встановлених Правил відвідання Генерального консульства України в Нью-Йорку та роботи із заявниками.

1. ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Приходити до Генконсульства необхідно чітко на час своєї реєстрації, не раніше, ніж за 15 хвилин. Однак і не спізнюйтеся. Раніше відведеного вам часу ми все одно не зможемо вас прийняти і ви лише даремно стоятимете на вулиці в очікуванні. Якщо ж ви спізнитеся, то втратите свій слот і будете змушені перереєструватися на інший день та час.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У разі очікування своєї черги на вулиці необхідно дотримуватися «соціальної дистанції», використовуючи для цього спеціальні позначки на тротуарі «Х».

Вхід до приміщення Генерального консульства – тільки після запрошення та з дозволу консула.

3. ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

У Генконсульстві необхідно перебувати у захисній масці та, бажано, – захисних рукавичках. У приміщенні установи встановлено дозатор з антисептиком, яким наполегливо рекомендуємо скористатися перед початком спілкування з консулом.

4. ПІДГОТОВКА ДО ВІЗИТУ

Підготуватися до візиту необхідно заздалегідь! Перед відвіданням Генконсульства слід заповнити необхідні заяви, зробити відповідні копії та придбати money order на визначену суму для оплати консульського збору. Якщо ж ви прийдете непідготовленими, ви тим самим не лише витратите свій час, але й сповільните загальну чергу, яка розписана по хвилинах.

З детальною інформацією про порядок та терміни вчинення тих чи інших консульських дій, перелік необхідних документів, вартість консульських послуг тощо можна ознайомитися на веб-сторінці нашої установи за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya

5. ПОВАГА ДО ІНШИХ

У разі, якщо ви з якихось причин не можете відвідати Генконсульство в обраний вами час, скасуйте свій візит заздалегідь, натиснувши на кнопку «Відмінити бронювання», яка доступна у підтвердженні про успішну реєстрацію, яке надійшло на вашу електронну пошту. Цим самим ви надасте можливість іншим бажаючим скористатися вашим часом. Після скасування бронювання ви можете зареєструватися повторно.

Увага! Просимо пам’ятати, що реєстрацію необхідно робити тільки на один, конкретно визначений день та час. Правило таке: одна особа – одна консульська дія – одна реєстрація. Система здійснюватиме періодичний моніторинг усіх записів та автоматично анулюватиме усі реєстрації, які зроблені на одну й ту саму людину з одного й того самого питання. Виключення становлять тільки ті випадки, коли необхідно вчинити дві однакові консульські дії (наприклад, оформити дві довіреності, які різні за змістом, для чого одразу після здійснення реєстрації необхідно надіслати на електронну пошту Генконсульства [email protected] відповідне попередження довільної форми).

Закликаємо вас з розумінням та відповідально підійти до встановлених Правил відвідання установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.

До зустрічі!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux