• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Вибори 2019
Опубліковано 25 жовтня 2018 року о 18:16

Шановні громадяни України! У зв’язку з підготовкою до президентських та парламентських виборів, які мають відбутися в Україні у 2019 році, Генеральне консульство України в Нью-Йорку підготувало роз’яснення основних положень виборчого законодавства України, ознайомившись з якими та дотримуючись відповідних рекомендацій Ви матимете змогу безперешкодно взяти участь у голосуванні на закордонній виборчій дільниці, яка утворена при Генконсульстві за адресою: 240 East 49 street, New York, NY 10017. Звертаємося до вас також із проханням сприяти розповсюдженню цієї інформації серед Ваших близьких, знайомих та друзів з тим, щоб дати змогу усім громадянам України, які у період підготовки та проведення виборів проживають або перебувають за межами України, реалізувати своє право голосу на виборах незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави (постійно чи тимчасово, легально чи нелегально, перебуваючи чи ні на консульському обліку у Генконсульстві). Закликаємо усіх вас скористатися своїм невід’ємним правом голосу та зробити свій внесок у майбутнє демократичної, сильної та процвітаючої нашої держави України!

Які вибори очікуються у 2019 році

У 2019 році очікується проведення чергових виборів Президента України, які мають відбутися 31 березня.

Також у 2019 році очікуються парламентські вибори, які мають відбутися 27 жовтня.

 

Місце проведення голосування

Голосування громадян України, які включені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку, здійснюватиметься у приміщенні Генконсульства за адресою: 240 East 49 street, New York, NY 10017.

 

Що потрібно, щоб реалізувати своє право голосу за межами України

Для того, щоб реалізувати своє право голосу за межами України, виборцю необхідно:

- бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку;

- особисто прибути на відповідну закордонну виборчу дільницю в день голосування;

- мати при собі документ, що підтверджує громадянство України та є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонній виборчій дільниці. Звертаємо увагу, що таким документом може бути діючий (непрострочений!) паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України або службовий паспорт України.

 

Механізм голосування українців за кордоном

Як в Україні, так і за її межами, кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб чи передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

 

Документи, які є підставою для отримання виборчого бюлетеня

Документами, які є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонній виборчій дільниці, є виключно:

– паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

– дипломатичний паспорт України;

– службовий паспорт України.

Звертаємо увагу, що зазначені документи на момент голосування повинні бути діючими. Діючим також є паспортний документ, термін якого було продовжено територіальними органами Державної міграційної служби України чи однією із консульських установ України і строк продовження при цьому ще не сплив.

 

Включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку

           До списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці.

Просимо пам’ятати, що консульський округ Генерального консульства України в Нью-Йорку охоплює територію 9 штатів: Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія та Род-Айленд.

 

Для включення до списку виборців громадяни України можуть:

1. У будь-який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

 • виключно особисто подати до Генконсульства заяву про включення до Державного реєстру виборців або заяву про зміну виборчої адреси (якщо виборця вже включено до Державного реєстру виборців). Подання зазначених заяв з використанням поштового чи факсимільного зв’язку або засобами електронної пошти не допускається!
 • звернутися особисто або надіслати документи поштою до Генконсульства для постановки на консульський облік (з переліком документів, необхідних для постановки на консульський облік, можна ознайомитися на веб-сторінці Генерального консульства за посиланням https://ny.mfa.gov.ua/ua у розділі «Консульські питання».

 

2. Безпосередньо під час виборчого процесу:

 • особисто подати у встановлені законодавством строки (не пізніш як за п’ять днів до дня голосування) до закордонної виборчої дільниці при Генеральному консульстві заяву щодо неправильностей, у т.ч. щодо невключення, у попередньому списку виборців;

 

Слід пам’ятати! Законами України «Про вибори Президента України» та «Про вибори народних депутатів України» не передбачено можливості включення громадян України до списку виборців у день голосування.

 

Яким чином можна перевірити зміст своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців

Виборець, який проживає або перебуває на території консульського округу Генконсульства, може особисто подати письмовий запит щодо змісту його персональних даних у Реєстрі до Генерального консульства України в Нью-Йорку, пред’явивши при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України або службовий паспорт України.

Крім того, дізнатися, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, та перевірити, чи правильно вказано в Державному реєстрі виборців прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу виборця можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Генеральне консульство України в Нью-Йорку 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux