• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
До уваги інвесторів: Інвестиційні проекти Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП)
Опубліковано 15 грудня 2014 року о 11:00

УСПП звернувся до Генерального консульства України у Нью-Йорку за сприянням у пошуку  партнерів та інвесторів для українських підприємств.

До Генерального консульства України у Нью-Йорку звернувся Український союз промисловців і підприємців (УСПП) за сприянням у пошуку  партнерів та інвесторів для наступних  українських підприємств:

 1. ТОВ «ЦЕРНАТ Полісся» (виробництво гранітних виробів) - зацікавлене у створенні СП, постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам.
 2. ТОВ «Олевський фарфоровий завод» (виробництво ізоляторів із технічної кераміки) - зацікавлене у створенні СП, постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам.
 3. Кондитерська компанія «АВК» - зацікавлене у створенні СП, постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам.
 4. Компанія АУТ (проектно-монтажні роботи зі світла та звуку) - зацікавлена у створенні ексклюзивного представництва, відкритті СП.
 5. Будівельна компанія «Граніт» (послуги повного циклу промислового та цивільного будівництва, виробництво віконних та дверних, фасадних конструкцій, склопакетів тощо) - зацікавлена у постачанні своєї продукції, оптовим або роздрібним трейдерам.
 6. ПАТ «Енран» (виробництво меблів) - зацікавлене у постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам, можливе створення представництва.
 7. ТОВ «Ivest Trade Service Ltd»(торгівля олійними і зерновими культурами) зацікавлене у постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам. Крім того, зацікавлене у придбанні рибної високопротеїнової муки.
 8. ПГ «Креатив» (виробництво соняшникової олії і шроту, жирів та маргаринів, соєвої олії і шроту, біопаливних пелет) зацікавлена у постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам.
 9. ТОВ «Аграрні біотехнології» (виробництво мікробіологічних препаратів для поліпшення живлення сільськогосподарських культур та захисту їх від шкідників та хвороб) зацікавлене у постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам. фермерським господарствам.
 10. ПАТ «Концерн Електрон» (виробництво трамваїв, тролейбусів, електробусів, комунальних автомобілів, виробів з пластмас, електродвигунів, монокристалів для напівпровідникової продукції) зацікавлене у постачанні своєї продукції комунальним транспортним підприємствам на рівні держави або міст. Можлива участь у тендерах,створення представництв.
 11. АТ «Малиновський склозавод» (виробництво склобанки та склопляшки різної ємкості) зацікавлене у постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам. безпосереднім споживачам.
 12. ПАТ «Полтавський машинобудівний завод» (виробництво обладнання для переробки птиці та м'яса, запчастин до парових турбін) зацікавлене у постачанні своєї продукції оптовим або роздрібним трейдерам, безпосереднім споживачам.
 13. ПАТ «Турбогаз» (виробництво турбодетандерних агрегатів для установок підготовки та переробки газу, утилізаційних енергетичних турбодетандерних установок) зацікавлене в участі на умовах субпідрядів у реалізації проектів, пов'язаних з переробкою та транспортуванням газу. Можлива участь у тендерах, створення представництв.
 14. ВАТ «Харківський тракторний завод» (виробництво колісних та гусеничних тракторів) зацікавлене у постачанні своєї продукції безпосереднім споживачам, трейдерам. Можливе створення представництв.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux