Генеральне консульство України в Нью-Йорку

Київ 15:57

У Посольстві України в США пройшов американський прем’єрний показ документального фільму «Невидимий Батальйон»

03 травня, 22:36

Кінострічка надає глядачеві можливість побачити, як відбувається військове протистояння російській агресії на Донбасі, очима українських жінок, які пішли на передову добровольцями.

Посол України в США Валерій Чалий наголосив, що цей проект демонструє, що саме у патріотичній мотивації та єдності є справжня непереможна сила українського народу, оскільки рідну землю обороняють представники усіх вікових, соціальних та гендерних груп.

Гості Посольства мали можливість особисто поспілкуватися із героїнями фільму – захисницями України Андріаною та Юлією, а також із автором ідеї та продюсером проекту, громадським діячем і волонтером Марією Берлінською і виконавчим продюсером фільму Оксаною Іванців.

Керівник дипустанови подякував їм за вагомий внесок у донесення до американської громадськості правдивої інформації про ситуацію на сході України і вручив почесні грамоти Посольства, а також висловив вдячність американській стороні за незмінну підтримку та допомогу Україні.

Захід організовано у співпраці із благодійною неприбутковою організацією Razom, яка надає підтримку північноамериканському туру фільму, а також за сприянням благодійної неприбуткової організації United Help Ukraine.