Генеральне консульство України в Нью-Йорку

Київ 15:56

Вітання Генерального консульства України в Нью-Йорку ветеранам Другої світової війни та українській громаді

08 травня, 21:53

Шановні ветерани, дорогі українці! Сердечно вітаємо вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Сьогодні, відзначаючи День пам'яті та примирення, висловлюємо нашу глибоку повагу і шану усім борцям проти нацизму та свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Низький уклін Вам за ваш подвиг, дорогі ветерани!

Беззаперечним є внесок українського народу у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій. І хоч наразі Україна переживає нелегкі часи випробувань у протистоянні військовій агресії Росії, ми переконані, що наші спільні – як і раніше – зусилля з союзниками наблизять перемогу й допоможуть перетворити Україну на успішну та процвітаючу країну, достойну та рівну серед розвинених держав.

Миру, здоров'я та довголіття, доброго настрою і родинного тепла, злагоди, віри, надії та любові, благополуччя й благословення Вам, дорогі ветерани, й Вашим сім'ям!

Слава всім, хто захищав Україну й світ від агресії нацистського Третього рейху на всіх фронтах Другої світової війни!

Слава українським військовим, добровольцям і волонтерам, які сьогодні боронять нашу Вітчизну від ворожих зазіхань російського агресора!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам!

Честь і слава живим героям!

 Слава Україні! 

Героям Слава!

 Олексій Голубов

Генеральний консул України в Нью-Йорку