Генеральне консульство України в Нью-Йорку

Київ 16:04

Український Інститут Америки відзначає своє 70-річчя

03 травня, 17:00

28 квітня у приміщенні Українського Інституту Америки (УІА) відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці від заснування цієї інституції, до підготовки та участі у яких – на запрошення організаторів – долучилось Генеральне консульство України в Нью-Йорку.

До «ювілярів» - унікальної української культурної установи, розташованої в Нью-Йорку - завітали представники ділових, наукових, мистецьких кіл США, здебільшого українського походження, представники Нью-Йоркського дипломатичного корпусу та інші численні запрошені. Президент УІА Деніел Свістель зачитав отримане напередодні святкувань привітання дружини Президента України Марини Порошенко з нагоди 70-річчя Інституту, адресоване його керівництву, а також привітання від Мера Нью-Йорка Білла де Блазіо. Пролунало у ході урочистого вечора й вітання Українському Інституту Америки Постійного представника України при ООН Володимира Єльченка.

З ювілеєм Інститут привітав і Генконсул України в Нью-Йорку Олексій Голубов, виголосивши також привітання Інституту від Посла України в США Валерія Чалого.