Генеральне консульство України в Нью-Йорку

Київ 21:47

Зустріч з Уповноваженим мерії Нью-Йорка з міжнародних відносин

22 березня 2018, 23:20

22-го березня у мерії Нью-Йорка відбулась зустріч Генерального консула Олексія Голубова з пані Пенні Абейварденою, Уповноваженою з питань міжнародних відносин мерії Нью-Йорка.

У ході бесіди були обговорені питання поглиблення співпраці дипустанови з мерією міста, перспектив залучення передового досвіду Нью-Йорка, зокрема у побудові ефективної соціально-економічної інфраструктури та розвиткові системи освіти, до впровадження нашою державою системних реформ, здійснюваного в умовах триваючої російської агресії. Окрема увага була приділена підготовці та організації у Нью-Йорку комеморативних урочистостей з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. в Україні й заходів за участю українських делегацій, що відвідують Нью-Йорк, а також місцевої української громади.  

Останні новини

Дільнична виборча комісія розпочала свою роботу | 16 березня, 00:36

Шановні громадяни України! 14 березня офіційно розпочала свою роботу дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900090, що створена при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку.

Важлива інформація для виборців! | 13 березня, 17:37

Шановні громадяни України! У зв’язку із наближенням чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, Генеральне консульство України в Нью-Йорку пропонує вашій увазі рекомендації щодо необхідних кроків, які дозволять Вам завчасно подбати про реалізацію свого права взяти участь у голосуванні.

Вибори 2019 | 13 березня, 16:49

Шановні громадяни України! У зв’язку з підготовкою до президентських та парламентських виборів, які мають відбутися в Україні у 2019 році, Генеральне консульство України в Нью-Йорку підготувало роз’яснення основних положень виборчого законодавства України, ознайомившись з якими та дотримуючись відповідних рекомендацій Ви матимете змогу безперешкодно взяти участь у голосуванні на закордонній виборчій дільниці, яка утворена при Генконсульстві за адресою: 240 East 49 street, New York, NY 10017. Звертаємося до вас також із проханням сприяти розповсюдженню цієї інформації серед Ваших близьких, знайомих та друзів з тим, щоб дати змогу усім громадянам України, які у період підготовки та проведення виборів проживають або перебувають за межами України, реалізувати своє право голосу на виборах незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави (постійно чи тимчасово, легально чи нелегально, перебуваючи чи ні на консульському обліку у Генконсульстві). Закликаємо усіх вас скористатися своїм невід’ємним правом голосу та зробити свій внесок у майбутнє демократичної, сильної та процвітаючої нашої держави України!