Генеральне консульство України в Нью-Йорку

Київ 02:44

Міністр культури України Євген Нищук відвідав український дитячий заклад "Барвінок" у місті Йонкерс, штат Нью-Йорк

24 вересня 2014, 18:30

24 вересня 2014 року під час перебування в США Міністра культури України Євгена Нищука Генеральним консульством України в Нью-Йорку було організовано відвідання ним українського дитячого закладу "Барвінок" у місті Йонкерс, штат Нью-Йорк.

В ході відвідання закладу відбулася зустріч Міністра з директором дитячого садка Світланою Хмурковською, яка ознайомила з історією заснування та діяльністю закладу. Вихованцями дитячого садка було представлено концертну програму та виставку творчих робіт дітей, окреме місце  серед яких посіли малюнки, присвячені  Україні та українським військовим, які захищають Батьківщину на сході України.

Від імені вихованців та батьків директор дитячого садка вручила Міністру дитячі творчі проекти з проханням щодо їх подальшої передачі українським військовим для підтримки їхнього бойового духу.

Зустріч проходила за участю дипломата Генерального консульства України Нью-Йорку та представників української громади Йонкерсу, української греко-католицької церкви, а також батьків вихованців.

Останні новини

Позачергові вибори народних депутатів України | 25 травня, 00:27

Шановні громадяни України! 23 травня 2019 року опубліковано Указ Президента України від 21.05.2019 року № 303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» (розміщено на офіційній веб-сторінці Президента України за адресою: https://www.president.gov.ua/documents/3032019-27121).

Вручення нагороди американському конгресмену Браяну Фіцпатрику | 24 травня, 23:00

23 травня в Українському освітньо-культурному центрі міста Дженкінтаун (штат Пенсильванія) відбулась церемонія вручення почесної відзнаки Української Федерації Америки - медалі ім. Олександра Черника - конгресмену від Республіканської партії США Браяну Фіцпатрику, співголові Українського кокусу в Конгресі США за його лідерство та особисту відданість справі підтримки України та розвитку українсько-американських відносин. 

Генконсульство України в Нью-Йорку вшанувало пам'ять жертв депортації кримських татар та геноциду кримськотатарського народу | 20 травня, 23:20

18 травня, у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та боротьби за його права, дипломати Генерального консульства України в Нью-Йорку взяли участь у відзначенні – разом з лідерами та представниками кримськотатарської громади США – 75-х роковин депортації кримських татар з їхньої історичної батьківщини – Криму.