Генеральне консульство України в Нью-Йорку

Київ 21:48

Міністр культури України Євген Нищук відвідав український дитячий заклад "Барвінок" у місті Йонкерс, штат Нью-Йорк

24 вересня 2014, 18:30

24 вересня 2014 року під час перебування в США Міністра культури України Євгена Нищука Генеральним консульством України в Нью-Йорку було організовано відвідання ним українського дитячого закладу "Барвінок" у місті Йонкерс, штат Нью-Йорк.

В ході відвідання закладу відбулася зустріч Міністра з директором дитячого садка Світланою Хмурковською, яка ознайомила з історією заснування та діяльністю закладу. Вихованцями дитячого садка було представлено концертну програму та виставку творчих робіт дітей, окреме місце  серед яких посіли малюнки, присвячені  Україні та українським військовим, які захищають Батьківщину на сході України.

Від імені вихованців та батьків директор дитячого садка вручила Міністру дитячі творчі проекти з проханням щодо їх подальшої передачі українським військовим для підтримки їхнього бойового духу.

Зустріч проходила за участю дипломата Генерального консульства України Нью-Йорку та представників української громади Йонкерсу, української греко-католицької церкви, а також батьків вихованців.

Останні новини

Дільнична виборча комісія розпочала свою роботу | 16 березня, 00:36

Шановні громадяни України! 14 березня офіційно розпочала свою роботу дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900090, що створена при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку.

Важлива інформація для виборців! | 13 березня, 17:37

Шановні громадяни України! У зв’язку із наближенням чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, Генеральне консульство України в Нью-Йорку пропонує вашій увазі рекомендації щодо необхідних кроків, які дозволять Вам завчасно подбати про реалізацію свого права взяти участь у голосуванні.

Вибори 2019 | 13 березня, 16:49

Шановні громадяни України! У зв’язку з підготовкою до президентських та парламентських виборів, які мають відбутися в Україні у 2019 році, Генеральне консульство України в Нью-Йорку підготувало роз’яснення основних положень виборчого законодавства України, ознайомившись з якими та дотримуючись відповідних рекомендацій Ви матимете змогу безперешкодно взяти участь у голосуванні на закордонній виборчій дільниці, яка утворена при Генконсульстві за адресою: 240 East 49 street, New York, NY 10017. Звертаємося до вас також із проханням сприяти розповсюдженню цієї інформації серед Ваших близьких, знайомих та друзів з тим, щоб дати змогу усім громадянам України, які у період підготовки та проведення виборів проживають або перебувають за межами України, реалізувати своє право голосу на виборах незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави (постійно чи тимчасово, легально чи нелегально, перебуваючи чи ні на консульському обліку у Генконсульстві). Закликаємо усіх вас скористатися своїм невід’ємним правом голосу та зробити свій внесок у майбутнє демократичної, сильної та процвітаючої нашої держави України!