• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Оформлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Опубліковано 02 січня 2023 року о 10:00

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В НЬЮ-ЙОРКУ ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННИХ БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТІВ (ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ОН-ЛАЙН ЗАПИСОМ).  Для здійснення он-лайн запису перейдіть за посиланням:  https://online.mfa.gov.ua/   

Просимо врахувати, що в умовах повномасштабної російської агресії щодо України, а також введення на території України воєнного стану нові надруковані в Україні закордонні паспорти доставляються до Генерального консульства України в Нью-Йорку  у строк від 3-х місяців. 

Новий закордонний паспорт за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника такрж може бути надісланий до Генерального консульства міжнародним експрес-відправленням. На період дії воєнного стану в Україні така доставка забезпечується за допомогою компаній «VFS.Global» та DHL Express Україна.  За практикою, термін отримання нового закордонного паспорта за допомогою  поштового відправлення - від 2.5 місяців (з моменту подачі документів). 

Біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (далі – біометричний паспорт) – є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи, на ім’я якої він оформлений, і дає право такій особі на виїзд з України і в’їзд в Україну. Біометричним паспорт є тому, що до нього імплантовано безконтактний електронний носій (чіп).

До такого чіпу, зокрема, вносяться:

- інформація, що міститься на першій сторінці даних паспорта;

- біометричні дані (відцифрований образ обличчя особи; відцифрований підпис особи – береться з 14 років, відцифровані відбитки пальців рук – беруться з 12 років). 

Особиста присутність заявника, якому на момент оформлення паспорта виповнилось 12-ть років, є обов'язковою. 

Процедура фотографування, сканування відбитків пальців та підпису відбувається під час візиту. 

Оформлення та видача біометричного паспорта здійснюється:

1. Особі, які досягла 16-річного віку, – на підставі заяви-анкети ( .doc , 52.74 Кб ), поданої нею особисто;

2. Особі, яка не досягла 16-річного віку, – на підставі поданої особисто заяви-анкети ( .doc , 52.74 Кб ) одного з батьків/законних представників/представникІв. 

Якщо документи подаєзаконний представник/представник дитини, він має також обов'язково надати оригінали документів, які підтверджують його повноваження.

Важливо! Присутність дитини, яка досягла 12-річного віку, у консульській установі на момент подання заяви-анкети є обов’язковою! 

Особам, які не досягли 16-річного віку, біометричний паспорт оформляється на 4 роки, а особам, які досягли 16-річного віку, - на 10 років.

Біометричний паспорт оформляється та видається у разі:

1) якщо особа раніше не була документована паспортом громадянина України для виїзду за кордон (наприклад, в’їхала на територію США дитиною за паспортним документом одного з батьків, куди була вписана, або народилася на території США), тобто вперше.

При цьому важливо пам’ятати, що якщо особа в’їхала на територію США дитиною за паспортним документом одного з батьків, куди була вписана, і на момент звернення до консульської установи із заявою про оформлення паспорта вже досягла 16-річного віку та не володіє жодним паспортним документом України (закордонним, внутрішнім, проїзним документом дитини), то оформлення їй паспорта здійснюється тільки після отримання Консульством на своє звернення від органів міграційної служби України підтвердження про таку особу та належність її до громадянства України.

У такому разі для подання документів з метою проведення зазначеної перевірки та отримання необхідного підтвердження (первинне звернення до консульської установи) реєструватися у системі електронного запису на прийом не потрібно! Достатньо просто підійти у прийомні дні та години з паспортних питань.

2) необхідності обміну наявного паспорта громадянина України для виїзду за кордон або проїзного документа дитини у разі:

- зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон;

- виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта для виїзду за кордон;

- закінчення строку дії паспорта для виїзду за кордон чи відсутності у ньому вільних сторінок;

- непридатності паспорта для виїзду за кордон для подальшого використання (наприклад, у разі пошкодження).

3) втрати або викрадення паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

4) необхідності оформлення біометричного паспорта як другого паспортного документа, на додаток до вже наявного на руках діючого паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

При цьому слід пам’ятати, що громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон. Відтак, якщо у заявника на момент звернення до консульської установи вже є 2 паспорти, навіть якщо один з них вже прострочений, то біометричний паспорт може бути оформлено тільки на заміну одного з них (як правило, замість простроченого). У такому разі паспорт, який підлягає заміні, вилучається консульською установою одразу у день подання необхідних документів.

Передусім слід пам’ятати, що з метою раціонального використання часу працівників Генконсульства та максимально оперативного обслуговування кожного заявника усі документи необхідно подавати в оригіналі, а також разом із заздалегідь зробленими копіями!

Фотографування громадян, які досягли 12-річного віку, здійснюється безпосередньо у приміщенні Генконсульства, додаткова плата при цьому не стягується. 

Для оформлення біометричного паспорта подаються:

1) заява-анкета ( .doc , 52.74 Кб ) (зразок заповнення заяви-анкети тут ( .doc , 51.71 Кб ));

2)  документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, та копія його першої сторінки. Це може бути паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України (внутрішній), проїзний документ дитини.

Підтвердженням громадянства неповнолітньої особи, яка народилася за кордоном, може слугувати довідка про реєстрацію особи громадянином України, яка оформляється у консульській установі.

У разі наявності у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, який подається для оформлення біометричного паспорта, відміток «Постійне проживання у США» чи про перебування на консульському обліку в будь-якій консульській установі, додатково подаються копії цих сторінок паспорта;

3) документ, а також його копія, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном (green card, діюча віза у паспорті чи відповідна форма, видана міграційними органами США, employment authorization card, ID тощо).

У разі відсутності в особи легального статусу проживання на території США та зазначених вище документів подаються довідка з місця роботи, підписана роботодавцем чи іншою уповноваженою особою та засвідчена нотаріально; договір про оренду помешкання чи заява від його власника на підтвердження проживання, засвідчена нотаріально; довідка про наявність відкритого рахунку в банку чи banking statements; копія простроченої візи, яка була підставою для в’їзду до США та інші наявні документи чи довідки, на підставі яких консульська посадова особа може переконатися у постійному чи тимчасовому проживанні заявника на території США;

4) документ про сплату консульського збору (Money order) на суму 130 дол.США (payable to Consulate General of Ukraine in New York) або оригінал і копія документа, що підтверджує право на звільнення повністю або частково від його сплати, відповідно до законодавства України. Інші форми оплати (готівка, чеки, банківські перекази тощо) не приймаються.  

Важливо! У разі зміни прізвища чи імені особи та необхідності оформлення паспорта на нове прізвище чи ім’я, додатково подається свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про переміну імені чи відповідне рішення суду, в якому зазначено про переміну прізвища. Документ, виданий компетентним органом США, має бути відповідним чином засвідчений штампом «Apostille» та перекладений українською мовою (нотаріально засвідчений переклад). Разом з тим, якщо відповідно до законодавства того чи іншого штату у свідоцтві про шлюб не відображено факт переміни прізвища, додатково подається нотаріально засвідчений affidavit. 

Окрім того, слід пам’ятати, що для осіб, які тимчасово перебувають за кордоном (не оформили дозволу компетентних органів України на постійне проживання за кордоном та не мають у закордонному паспорті штампу "Постійне проживання"), обмін паспорта у разі зміни прізвища чи імені здійснюється лише після оформлення внутрішнього паспорту (паспорт громадянина України) на нові прізвище чи ім’я. З питань оформлення внутрішніх паспортів слід звертатися до органів Державної міграційної служби України за місцем реєстрації в Україні. 

 У разі, якщо внутрішній паспорт громадянина України на нове прізвище змінено не було, консульська установа може оформити новий біометричний паспорт тільки на попереднє прізвище. Перелік необхідних документів при цьому залишається той самий. 

Передусім слід пам’ятати, що з метою раціонального використання часу працівників Генконсульства та максимально оперативного обслуговування кожного заявника усі документи необхідно подавати в оригіналі, а також разом із заздалегідь зробленими копіями!

Фотографування громадян, які досягли 12-річного віку, здійснюється безпосередньо у приміщенні Генконсульства, додаткова плата при цьому не стягується. 

Для оформлення біометричного паспорта замість втраченого або викраденого подаються:

1) заява-анкета ( .doc , 52.74 Кб ) (зразок заповнення заяви-анкети тут ( .doc , 51.71 Кб ));

2) паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку) або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, за відсутності - його копію (у разі наявності), або надається інформація про раніше оформлені на ім’я цієї особи документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України;

3) документ, а також його копія, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном (green card, діюча віза у паспорті чи відповідна форма, видана міграційними органами США, employment authorization card, ID тощо).

У разі відсутності в особи легального статусу проживання на території США та зазначених вище документів подаються довідка з місця роботи, підписана роботодавцем чи іншою уповноваженою особою та засвідчена нотаріально; договір про оренду помешкання чи заява від його власника на підтвердження проживання, засвідчена нотаріально; довідка про наявність відкритого рахунку в банку чи banking statements; копія простроченої візи, яка була підставою для в’їзду до США та інші наявні документи чи довідки, на підставі яких консульська посадова особа може переконатися у постійному чи тимчасовому проживанні заявника на території США;

4) документ (протокол, довідка поліції (police report) тощо), виданий компетентними органами США, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати або викрадення паспорта;

5) документ про сплату консульського збору (Money order) на суму 130 дол.США (або 40 дол.США для осіб, які не досягли 16 річного віку) (payable to Consulate General of Ukraine in New York) або оригінал і копія документа, що підтверджує право на звільнення повністю або частково від його сплати, відповідно до законодавства України. Інші форми оплати (готівка, чеки, банківські перекази тощо) не приймаються.

 Важливо! Оформлення консульською установою біометричного паспорта у разі втрати або викрадення паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється за результатами перевірки особи заявника, його належності до громадянства України, а також факту видачі такого втраченого чи викраденого паспорта в Україні шляхом надсилання відповідних запитів до компетентних органів України або шляхом перевірки відповідної інформації за наявними у консульській установі базами даних. 

 У цьому зв’язку слід пам’ятати, що:

               - строк оформлення нового біометричного паспорта збільшується на період проведення такої перевірки;

               - для аналізу наявних документів та усіх інших обставин (первинне звернення до консульської установи) реєструватися у системі електронного запису на прийом не потрібно! Достатньо просто підійти у прийомні дні та години з паспортних питань.

Передусім слід пам’ятати, що з метою раціонального використання часу працівників Генконсульства та максимально оперативного обслуговування кожного заявника усі документи необхідно подавати в оригіналі, а також разом із заздалегідь зробленими копіями!

Для оформлення біометричного паспорта дитині, яка не досягла 16-річного віку, один з батьків дитини подає:

1) заяву-анкету ( .doc , 52.74 Кб ) (зразок заповнення заяви-анкети тут ( .doc , 51.71 Кб ));

2)  документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України дитини, та копію його першої сторінки. Це може бути паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України (внутрішній), проїзний документ дитини. Підтвердженням громадянства неповнолітньої особи, яка народилася за кордоном, може слугувати довідка про реєстрацію особи громадянином України, яка оформляється у консульській установі. Для ознаймлення з процедурою набуття громадянства України за народженням (наприклад, якщо дитина народилась в США), перейдіть за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/diyi-z-pitan-gromadyanstva/4805-citizenship-by-birth

У разі наявності у паспорті громадянина України для виїзду за кордон чи проїзному документі дитини, який подається для оформлення біометричного паспорта, відміток «Постійне проживання у США» чи про перебування на консульському обліку в будь-якій консульській установі, додатково подаються копії цих сторінок паспорта чи проїзного документа;

3) документ, а також його копія, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном (green card, діюча віза у паспорті чи відповідна форма, видана міграційними органами США, employment authorization card, ID тощо);

4) свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, та його копія. Документ про реєстрацію народження, виданий компетентним органом США, подається засвідченим штампом «Apostille» та з перекладом українською мовою (нотаріально засвідчений переклад - подається засвідченим штампом «Apostille»); 

5) документ про сплату консульського збору (Money order) на суму 40 дол.США (payable to Consulate General of Ukraine in New York) або оригінал і копія документа, що підтверджує право на звільнення повністю або частково від його сплати, відповідно до законодавства України. Інші форми оплати (готівка, чеки, банківські перекази тощо) не приймаються;

6) одну фотокартку дитини розміром 10 х 15 сантиметрів (4х6 інчів) для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування  (вимоги до фотокарток) – подається виключно у разі оформлення паспорта дитині, яка не досягла 12-річного віку.

7) паспорти (та копії перших сторінок) батьків дитини, а також документи, які підтверджують постійне/тимчасове проживання батьків за кордоном (діючі візи, green card тощо). Для дітей, які перебувають у США на підставі паспорта одного з батьків, додатково подаються копії 1-5 сторінок цього паспорта.

 Важливо!

                Присутність дитини, яка досягла 12-річного віку, у консульській установі на момент подання заяви-анкети є обов’язковою. 

Оформлений біометричний паспорт видається особисто заявникові. При цьому отримання готових до видачі паспортів за дорученням іншою особою чи відправка готових паспортів Генконсульством поштою на адресу їх власників не передбачено чинним законодавством.

Біометричний паспорт, оформлений на ім’я дитини, яка не досягла 12-річного віку, може бути виданий одному з батьків дитини або іншій особі, уповноваженій на це батьками на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку.

Біометричний паспорт, оформлений на ім’я дитини у віці від 12 до 16 років, може бути виданий одному з батьків дитини або іншій особі, уповноваженій на це батьками на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку, за умови присутності дитини, на ім’я якої оформлено біометричний паспорт, у консульській установі.

Для отримання біометричного паспорта його власник подає документ, що посвідчує його особу.

Для отримання біометричного паспорта його власник повинен здати той паспорт, який подавався для обміну на біометричний (окрім випадків втрати або викрадення паспорта).

Важливо! Слід пам’ятати, що у разі неотримання біометричного паспорта протягом одного року з моменту його надходження до консульської установи, такий паспорт підлягає знищенню.

Консульський збір за оформлення паспорта сплачується у вигляді Money Order (payable to Consulate General of Ukraine in New York) та складає:

- 130 дол. США – за видачу паспорта громадянам України, які  досягли 16-річного віку (з яких 90 доларів за оформлення паспорта та 40 доларів за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта). Зазначена сума консульського збору стягується у випадку оформлення паспорта у зв’язку із:

- закінченням строку дії попереднього паспорта;

- відсутністю вільних сторінок у діючому паспорті;

- переміною громадянином України прізвища (імені);

- оформлення другого паспорта на додаток до діючого;

- встановлення неточностей у внесеній до діючого паспорта інформації;

- за видачу паспорта вперше (наприклад: у разі досягнення 16-річного віку, набуття особою громадянства України, замість проїзного документа дитини або якщо дані дитини були внесені в паспорти батьків);

- втратою паспорта, його викраденням чи пошкодженням.

- 40 дол. США – за видачу паспорта громадянам України, які не досягли 16-річного віку (зазначена сума є, фактично, оплатою за автоматизовану обробку даних при оформленні паспорта у розмірі 40 доларів США, сам паспорт оформляється безкоштовно).

В умовах повномасштабної російської агресії щодо України, а також введення на території України воєнного стану строки доставки (дипломатичною поштою) до Генерального консульства України в Нью-Йорку надрукованих в Україні нових закордонних паспортів є невизначеними (приблизно один раз на три місяці).  

Водночас, новий закордонний паспорт за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника може бути надісланий до Генерального консульства міжнародним експрес-відправленням.

Пришвидшену доставку паспортів з України здійснюють компанії VFS.Global  та DHL Express Україна 

Докладна інформація щодо сервісу викладена нижче у розділі: "Міжнародне експрес-відправлення (прискорена доставка оформлених закордонних паспортів)"


1. Перейдіть за посиланням http://passport.mfa.gov.ua/ та введіть Ваш особистий ідентифікатор сесії (шість цифр), який Ви отримали при подачі заяви на оформлення паспорта.

2. Дочекайтесь статус паспорта "Документ прибув до ЗДУ"

3.  Отримати готовий паспорт можна після того, як його статус змінено на «Документ прибув до ЗДУ». Це означає, що Ваш паспорт прибув до Генерального консульства України в Нью-Йорку і Ви можете його отримати.


В умовах повномасштабної російської агресії щодо України, а також введення на території України воєнного стану строки виготовлення та доставки (дипломатичною поштою) до Генерального консульства України в Нью-Йорку надрукованих в Україні нових закордонних паспортів є невизначеними (приблизно один раз на три місяці).  

Водночас, новий закордонний паспорт за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника може бути надісланий до Генерального консульства міжнародним  поштовим відправленням. 

ОРІЄНТОВНИЙ ТЕРМІН ПРИБУТТЯ ПАСПОРТІВ З МОМЕНТУ ОФОРМЛЕННЯ ДОСТАВКИ - ДО 5 ТИЖНІВ.

! Новий закордонний паспорт не може бути доставлений безпосередньо (напряму) заявнику. Отримання паспорта здійснюється заявником особисто в Генеральному консульстві України в Нью-Йорку. 

Для того, щоб скористатися сервісом поштової доставки, необхідно:

 • - Перевіряти на сайті passport.mfa.gov.ua стан оформлення закордонного паспорта. Для перевірки – вводимо номер з шести цифр  (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Вам видає консульська посадова особа під час оформлення паспорта).

 • - Дочекатись, поки стан оформлення паспорта на сайті passport.mfa.gov.ua зміниться на «Документ виготовлено».  

 • - Здійснити оформлення доставки. 

 • Пришвидшену доставку паспортів здійснюють компанії VFS.Global  та DHL Express Україна

 • Доставка паспорта за допомогою компанії  VFS.Global:

1. Пройти реєстрацію в системі.

2. Перейти за посиланням та уважно заповнити форму: вхідний номер заявки (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Вам видано консульською посадовою особою), прізвище, ім'я та по-батькові власника паспорта, Ваш E-mail.

3. Заповнити заяву

4. Надіслати в одному е-мейлі відскановану заповнену заяву разом з квитанцією про оплату прискореної доставки на електронну адресу [email protected] з темою повідомлення: "Міжнародна  поштова доставка паспорта (прізвище)".

На кожного заявника надсилається окрема заява та квитанція про оплату. Якщо в одному пакунку має надсилатись декілька заяв (наприклад, паспорти членів однієї родини), можна викоритовувати одну квитанцію про оплату (вводяться дані всіх заявників, чиї паспорти мають бути надіслані в цьому пакунку)

5. Переконатись, що Ваші заява та квитанція отримані консулом - на Ваш е-мейл прийде повідомлення про отримання надісланих Вами документів. Якщо Ви не отримали підтвердження від консула, надішліть повторний е-мейл. Зворотній зв'язкок є виключно важливим, адже Ваші документи мають бути опрацьовані для подальшого надсилання виготовлених паспортів з України. 

6.  Дочекатись, поки стан оформлення паспорта на сайті passport.mfa.gov.ua зміниться на «Документ прибув до ЗДУ». Це означатиме, що паспорт доставлено до Генерального консульства України в Нью-Йорку і Ви можете його отримати.

Додатково на зазначений Вами e-mail або контактний номер телефону Вам буде надано інформацію щодо готовності Вашого нового паспорта до видачі.   

  

 • Доставка паспорта за допомогою компанії DHL Express Україна

Для того. щоб скористатись сервісом DHL Express Україна перейдіть за посиланням: https://ny.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/dhl і дійте за інструкцією.

Написання імені та прізвища особи у біометричному паспорті латинськими літерами здійснюється відповідно до правил транслітерації, затверджених чинним законодавство України.

Слід при цьому пам’ятати, що на письмове прохання особи внесення імені чи прізвища латинськими літерами до біометричного паспорта під час його оформлення може бути виконано відповідно до їх написання у раніше виданих компетентними органами України паспортних документах (закордонних паспортах старого зразка), або відповідно до написання такого імені чи прізвища у документах, що підтверджують факт народження (для дитини), зміну імені (у тому числі у разі укладання або розірвання шлюбу), що видані компетентними органами іноземної держави.

Відтак, Генеральне консульство не здійснює внесення імені чи прізвища особи латинськими літерами відповідно до їх написання в інших іноземних документах (green card, employment authorization card тощо), окрім тих, що підтверджують факт народження або зміну імені.

Прийом громадян із паспортних питань здійснюється виключно після попередньої реєстрації в системі електронного запису на прийом за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/ 

Можливими опціями для запису (окрім вихідних та святкових днівє:

понеділок: 09:00 – 12:00;

                 14:00 – 17:00

середа: 09:00 – 12:00;

            14:00 – 17:00

Слоти в системі он-лайн реєстрації для оформлення закордонних паспортів відкриваються щопонеділка, з 9.00 ранку, на 30 днів наперед.

Для здійснення запису на прийом необхідно зайти на веб-сторінку https://online.mfa.gov.ua/ та здійснити реєстрацію:

1. Обрати країну  - США 

2. Обрати консульську установу - ГКУ в Нью-Йорку

3. Обрати категорію консульської дії - паспортні дії

4.  Обрати конкретний тип консульської дії - оформлення закордонного паспорта 

5. Обрати дату та час прийому (доступними для запису є дати, виділені в календарі чорним кольором).

6. Зробити запис окремо на кожну особу, яка планує оформити закордонний паспорт.

Якщо  реєстрація стосується дитини (до 16-ти років), слід вводити прізвище та ім'я дитини, а контактні дані (телефон, е-мейл) одного з батьків. Для реєстрації дорослого (з 16-ти років), вводяться всі дані дорослого.

На третьому етапі реєстрації обов'язково натиснути кнопку "Завершити реєстрацію". На екрані Ви побачите напис: "Вітаємо, Ви зареєструвались....". Це означає, що реєстрація пройшла успішно. Також на зазначений Вами е-мейл прийде повідомлення щодо Вашої реєстрації (зазначати електронну адресу необхідно коректно).

 

Під час реєстрації просимо дотримуватись таких правил: одна реєстрація - один заявник - одна консульська дія. Тобто, якщо потрібно подати документи на оформлення закордонних паспортів членам однієї родини - батько, мати та дитина - має бути зроблено реєстрацію на три окремі часові слоти. 

Прибути до Генерального консульства необхідно не раніше ніж за 5-10 хвилин до обраного часу. У разі виникнення після успішної реєстрації у системі певних обставин, що унеможливлюють відвідання консульської установи в обраний період, слід заздалегідь надіслати відповідне повідомлення на адресу: [email protected]

генеральне консульство україни в нью-йорку - оформлення біометричного паспорта громадянина україни для виїзду за кордон

Видача оформлених паспортів здійснюється без попереднього запису в порядку "живої черги" (окрім вихідних та святкових днів):

понеділок: 12:00 – 13:00

середа: 12:00 – 13:00

У разі виникнення питань щодо зазначеного порядку оформлення паспортів чи за необхідності отримання додаткової інформації просимо телефонувати кожного вівторка, четверга та п'ятниці з 9:00 до 13.00 та з 14.00 до 18:00  за номерами телефонів:

+1 (212) 371 6965;

+1 (212) 371 5690 (додатковий 107);

+1 (212) 371 5691 (додатковий 107);

або надсилати запитання на електронну пошту [email protected] (відповідь надається протягом 2-3 робочих днів)

Відповідальна консульська посадова особа Генерального консульства України в Нью-Йорку:

Чернова Ольга Олександрівна — консул

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux