Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 00:19

Посол Валерій Чалий провів зустріч із Сенатором Робертом Портманом

18 січня, 00:52

Посол України у США Валерій Чалий провів зустріч із Сенатором США, Співголовою Українського кокусу в Сенаті Робертом Портманом.

Валерій Чалий подякував Роберту Портману за активну підтримку України, зокрема за його важливі законодавчі ініціативи, які були включені до підписаного Президентом США Закону про бюджет на 2018 р. на потреби національної оборони, і які, зокрема, санкціонують надання українським Збройним Силам летальних озброєнь оборонного характеру, а також засобів, що посилять спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави.

У ході зустрічі обговорено низку пріоритетних питань подальшої співпраці з Конгресом США. Окрему увагу приділено взаємодії у просуванні та ухваленні цього року резолюції, приуроченої до 85-х роковин Голоду-геноциду (Голодомору) 1932-1933 рр. в Україні.

Валерій Чалий також поінформував Сенатора щодо поточної ситуації в Україні, здійснюваних у нашій державі реформ та, зокрема, основні положення ухвалених Верховною Радою законів “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей” та про приватизацію.