Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 00:19

Посол Валерій Чалий провів зустріч з Президентом та Виконавчим директором американської компанії “General Electric Transportation”

17 січня, 00:18

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з Президентом та Виконавчим директором американської компанії “General Electric Transportation” Рафаелем Сантаною з метою обговорення спільного проекту з модернізації української залізниці.

Зокрема у ході зустрічі Посол наголосив на важливості завершення роботи над довгостроковою рамковою угодою між “GE Transportation” та “Укрзалізницею”, що дозволить залучити в Україну локомотивні технології світового рівня.

Особливу увагу Валерій Чалий привернув до питання локалізації виробництва нових локомотивів та модернізації існуючого локомотивного парку на виробничих потужностях України. У цьому контексті сторони погодилися, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії “Evo” буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та компанією “General Electric”, що включатиме також співпрацю у енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині.