Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 04:46

Посол України в США Валерій Чалий провів неформальну зустріч iз лідерами та старшими посадовими особами Американського єврейського комітету (АЄК), які перебувають у Вашингтоні для участі у Глобальному форумі АЄК – 2017 (4-6 червня ц.р.).

04 червня, 02:25

Глобальний форум АЄК проводиться щороку і збирає лідерів єврейських організацій, а також політичних і громадських діячів з усього світу для обговорення актуальних питань захисту прав людини, боротьби з нетерпимістю та антисемітизмом, зокрема.
Валерій Чалий зосередив увагу учасників зустрічі на викликах і загрозах суверенітету і територіальній цілісності України внаслідок агресії Росії, наголосивши, що сьогодні наша держава захищає не лише власну незалежність, але й свободу і демократичні цінності усього світу. Посол України підкреслив, що протистояти таким загрозам можливо лише об’єднавши зусилля, тому всебічна підтримка друзів і партнерів, насамперед США, має для України ключове значення.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.