Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 04:45

Нова фотовиставка «Україна розквітне» народного художника України та професійного фотографа Володимира Козюка відкрилася в оновленому залі для прийому громадян консульського відділу Посольства України в США

31 травня, 02:37

Відкриття фотекспозиції вінницького митця відбулося за участі офіційної делегаціії Вінницької області на чолі з Головою ОДА Валерієм Коровієм та у складі представників Вінницької обласної державної адміністрації і керівників провідних підприємств та організацій Вінниччини, які цими днями перебувають у Вашингтоні з метою розвитку економічних зав’язків регіону з американськими партнерами та запозичення досвіду в сфері залучення інвестицій.

Як зазначив Посол Валерій Чалий, це важливо, щоб перше враження про Україну в людей, які приходять до нашої дипустанови, було позитивним. Створенню саме такого враження сприятимуть представлені на виставці фотороботи, які відображають багатство українських культурних традицій, любов до рідної землі та суспільну толерантність, незважаючи на ті серйозні виклики, яким протистоїть наша держава у контексті триваючої російської агресії. На відкритті були присутні представники місцевої громади та дипломати Посольства.

У рамках зустрічі з керівником та членами вінницької делегації Посол України в США Валерій Чалий ознайомив їх із основними напрямами діяльності дипустанови, у т.ч. з проектами у сфері публічної дипломатії. Було обговорено можливі шляхи сприяння з боку Посольства розширенню контактів і експортних можливостей підприємств Вінниччини та домовлено про подальшу взаємодію.

Останні новини

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з членами Конгресу США. | 21 червня, 21:14

Глава держави подякував за потужну двопартійну підтримку України з боку Конгресу США у протидії триваючій російській агресії, зміцненні обороноздатності нашої країни та впровадженні внутрішніх реформ.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром торгівлі Сполучених Штатів Америки Вілбуром Россом. | 21 червня, 19:14

Головну увагу під час зустрічі Глава держави зосередив на можливостях активізації інвестиційної діяльності американських компаній в Україні, а також розвитку двосторонньої торгівлі, зокрема у контексті розширення експорту української продукції до США.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. | 21 червня, 00:14

Петро Порошенко та Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, що мають бути реалізовані найближчим часом.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до США провів зустріч із Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. | 20 червня, 23:45

На передодні зустрічі «Великої двадцятки», яка відбудеться у Німеччині, співрозмовники скоординували позиції щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. У цьому зв'язку Президент представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі. Під час зустрічі було домовлено продовжити консультації з метою вироблення спільних кроків.