Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 00:13

Підсумки дводенної роботи в рамках Українських днів в Конгресі були підведені в ході спеціального брифінгу в Посольстві України у Вашингтоні

10 березня, 02:37

Підсумки дводенної роботи в рамках Українських днів в Конгресі, які є однією з найефективніших форм співробітництва української громади із найвищим законодавчим органом США, були підведені сьогодні в ході спеціального брифінгу в Посольстві України у Вашингтоні. 
Символічним є те, що Українські дні в Конгресі припали на відзначення 203-ї річниці від дня народження видатного українського поета та громадського діяча Тараса Шевченка. В рамках святкування Шевченківських днів в Посольстві було відкрито виставку робіт українського скульптора Ігоря Гречаника, серед яких центральне місце зайняли скульптури Тарас Шевченко та Козак-Мамай («Дума про Україну»).
Звертаючись до представників української діаспори, які прибули до американської столиці із штатів Іллінойс, Огайо, Мічіган, Пенсильванія, Мериленд, Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Коннектикут, Колорадо, Посол України в США Валерій Чалий наголосив, що Україна високо цінує потенціал закордонного українства як важливого учасника не лише державотворчих процесів в Україні, а також як надійного партнера у питаннях захисту інтересів нашої держави в Америці і світі. Посол закликав громаду продовжувати цю важливу для їхньої другої батьківщини роботу.
Протягом двох днів заходу, українці Америки мали 47 зустрічей з членами Сенату та Палати представників Конгресу США, представниками Адміністрації, політологічних центрів та неурядових організацій, під час яких ними були обговорені питання забезпечення територіальної цілісності і суверенітету України, а також протидія агресії Росії.
Також в ході брифінгу виступили Президент СКУ Євген Чолій, Президент УККА Андрій Футей та Директор Української національної інформаційної служби Михайло Савків.

Останні новини

Сенат штату Вашингтон (США) прийняв резолюцію про вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років. | 22 травня, 20:08

«Голодомор був геноцидом, влаштованим Йосипом Сталіним і радянським режимом проти народу України», йдеться у резолюції.Відповідне рішення було прийнято одноголосно.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з директором євразійських програм Міжнародного республіканського інституту (МРІ) Стівеном Ніксом. | 20 травня, 19:46

С.Нікс в ході розмови представив Послу В.Чалому загальнонаціональне дослідження МРІ щодо України «Ukrainian Municipal Survey». 

У Капітолії США відбувся показ документальної стрічки: “Переломний момент: Війна за демократію в Україні”. | 19 травня, 05:58

Співорганізаторами заходу виступили Посольство України в США та члени Конгресового українського кокусу – конгресмени Марсі Каптур і Девід Прайс.

У Капітолії США відбувся показ документальної стрічки: “Переломний момент: Війна за демократію в Україні”. | 19 травня, 05:58

Співорганізаторами заходу виступили Посольство України в США та члени Конгресового українського кокусу – конгресмени Марсі Каптур і Девід Прайс.