Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 00:21

Вітання Генерального консульства України в Нью-Йорку ветеранам Другої світової війни та українській громаді

08 травня, 21:53

Шановні ветерани, дорогі українці! Сердечно вітаємо вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Сьогодні, відзначаючи День пам'яті та примирення, висловлюємо нашу глибоку повагу і шану усім борцям проти нацизму та свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Низький уклін Вам за ваш подвиг, дорогі ветерани!

Беззаперечним є внесок українського народу у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій. І хоч наразі Україна переживає нелегкі часи випробувань у протистоянні військовій агресії Росії, ми переконані, що наші спільні – як і раніше – зусилля з союзниками наблизять перемогу й допоможуть перетворити Україну на успішну та процвітаючу країну, достойну та рівну серед розвинених держав.

Миру, здоров'я та довголіття, доброго настрою і родинного тепла, злагоди, віри, надії та любові, благополуччя й благословення Вам, дорогі ветерани, й Вашим сім'ям!

Слава всім, хто захищав Україну й світ від агресії нацистського Третього рейху на всіх фронтах Другої світової війни!

Слава українським військовим, добровольцям і волонтерам, які сьогодні боронять нашу Вітчизну від ворожих зазіхань російського агресора!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам!

Честь і слава живим героям!

 Слава Україні! 

Героям Слава!

 Олексій Голубов

Генеральний консул України в Нью-Йорку

Останні новини

Зміни до графіку прийому з паспортних питань! | 18 травня, 18:40

Шановні співвітчизники! У зв’язку із суттєвим зростанням кількості звернень до Генерального консульства України в Нью-Йорку з питань оформлення біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон, Генеральним консульством прийнято рішення про збільшення кількості робочих годин, протягом яких здійснюватиметься прийом документів на оформлення паспорта та видача готових паспортів.

Заява МЗС України щодо 74-ї річниці депортації кримських татар та вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу. | 18 травня, 17:19

18 травня в Україні вшановують пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу, яка стала однією з найтрагічніших сторінок історії 20 сторіччя. Верховна Рада України визнала цей злочин сталінського режиму геноцидом кримськотатарського народу. В ім’я відновлення історичної правди закликаємо наших міжнародних партнерів віддати шану невинним жертвам та засудити цей злочин тоталітарного комуністичного режиму. 

Український Інститут Америки відзначає своє 70-річчя | 03 травня, 17:00

28 квітня у приміщенні Українського Інституту Америки (УІА) відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці від заснування цієї інституції, до підготовки та участі у яких – на запрошення організаторів – долучилось Генеральне консульство України в Нью-Йорку.

Зустріч з Уповноваженим мерії Нью-Йорка з міжнародних відносин | 22 березня, 23:20

22-го березня у мерії Нью-Йорка відбулась зустріч Генерального консула Олексія Голубова з пані Пенні Абейварденою, Уповноваженою з питань міжнародних відносин мерії Нью-Йорка.

Коментар МЗС України у зв’язку з продовженням мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні | 22 березня, 16:29

В Україні вітають ухвалене сьогодні, 22 березня, рішення Постійної Ради ОБСЄ про продовження на 12 місяців до 31 березня 2019 року мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ).