Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 06:58

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби

21 грудня 2017, 13:16

20 грудня Генеральне консульство України в Нью-Йорку разом із друзями – керівниками та представниками різноманітних громадських організацій, релігійних течій та напрямів діяльності у середовищі української громади США провело прийняття з нагоди відзначення у 2017 році 100-річчя початку Української революції 1971-1921 років та 100-річчя від заснування Української дипломатичної служби.

Саме цей період, як було зазначено у зверненні до гостей заходу, став вершиною національно-визвольної боротьби українського народу та періодом відродження української нації. Саме тоді, після підписання 22 грудня 1917 року законопроекту про утворення Генерального секретарства міжнародних справ, розпочався відлік історії становлення та розбудови Української дипломатії.

Присутніх на заході було коротко поінформовано про основні етапи розвитку, історичні досягнення та сучасні здобутки Української дипломатичної служби, а також окремо підкреслено вагому роль, яку відіграє Українська громада за кордоном, особливо сьогодні, у просуванні та відстоюванні українськими дипломатами національних інтересів України.

Гості заходу мали також можливість ознайомитися з фотовиставкою матеріалів з нагоди відзначення 100-ї річниці історичних подій, організованою Генконсульством за сприяння Міністерства закордонних справ України.

Останні новини

Зустріч з Уповноваженим мерії Нью-Йорка з міжнародних відносин | 22 березня, 23:20

22-го березня у мерії Нью-Йорка відбулась зустріч Генерального консула Олексія Голубова з пані Пенні Абейварденою, Уповноваженою з питань міжнародних відносин мерії Нью-Йорка.

Коментар МЗС України у зв’язку з продовженням мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні | 22 березня, 16:29

В Україні вітають ухвалене сьогодні, 22 березня, рішення Постійної Ради ОБСЄ про продовження на 12 місяців до 31 березня 2019 року мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ). 

Щорічні загальні збори українських кредитних спілок США | 19 березня, 01:07

Цього уікенду Генеральне консульство України в Нью-Йорку долучилось, на запрошення організаторів, до урочистостей в рамках проведення найуспішнішими українськими кредитовими спілками США своїх річних загальних зборів.

Заява МЗС України у зв’язку із рішенням окупаційної адміністрації організувати вибори президента РФ на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь | 16 березня, 22:32

МЗС України рішуче засуджує рішення російської окупаційної адміністрації провести 18 березня 2018 року вибори президента РФ на тимчасово окупованих Росією територіях Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.