Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 10:14

Щорічна Всеамериканська конференція для вчителів шкіл українознавства

12 жовтня, 22:22

07-08 жовтня ц.р. у місті Керхонксон, штат Нью-Йорк, відбулася щорічна Всеамериканська Конференція для вчителів шкіл Українознавства

Конференція була організована Шкільною Радою на чолі з Юрієм Гаєцьким.

У рамках Конференції було проведено загальні збори учасників, у якій взяли участь понад 50 представників від різних загальоноосвітніх українських організацій в США та консул Генерального консульства України в Нью-Йорку Ілона Лапа.

Основною метою Конференції був розгляд питання щодо поліпшення умов функціонування шкіл з вивченням української мови та українознавчих предметів, співробітництва між українськими освітянами на території США. Учасниками заходу було наголошено на важливості існування українознавчих інституцій за кордоном, що є не тільки унікальною можливістю для закордонних українців вивчати українську мову, пізнавати українську історію та культуру, але й єднати та зміцнювати українську громаду. 

 

Останні новини

Вручення нагороди у Генеральному консульстві України в Нью-Йорку | Сьогодні, 00:10

17 жовтня 2017 р. в Генеральному консульстві  України в Нью-Йорку відбулася урочиста церемонія поздоровлення Вульчак Христини Ігорівни з присвоєнням почесного звання «Заслужений артист  України».

У Генеральному консульстві України в Нью-Йорку відзначено День Державного Прапора | 23 серпня, 16:46

З нагоди Дня Державного Прапора 23 серпня 2017 року у Генконсульстві України в Нью-Йорку відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України - символа української державності. 

Відзначення 26-ої річниці незалежності України у м.Юніон (штат Нью-Джерсі) | 22 серпня, 00:24

Генеральний консул України в Нью-Йорку Ігор Сибіга привітав українську громаду під час офіційних заходів у мерії м.Юніон (штат Нью-Джерсі) з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 26-ої річниці незалежності України.

Заходи з відзначення Дня Державного Прапора та 26-ої річниці незалежності України в м.Йонкерс (штат Нью-Йорк) | 22 серпня, 00:18

Генеральне консульство України в Нью-Йорку привітало українську громаду м.Йонкерс (штат Нью-Йорк) з 26-ю річницею Незалежності України.