Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 07:10

Щорічна Всеамериканська конференція для вчителів шкіл українознавства

12 жовтня, 22:22

07-08 жовтня ц.р. у місті Керхонксон, штат Нью-Йорк, відбулася щорічна Всеамериканська Конференція для вчителів шкіл Українознавства

Конференція була організована Шкільною Радою на чолі з Юрієм Гаєцьким.

У рамках Конференції було проведено загальні збори учасників, у якій взяли участь понад 50 представників від різних загальоноосвітніх українських організацій в США та консул Генерального консульства України в Нью-Йорку Ілона Лапа.

Основною метою Конференції був розгляд питання щодо поліпшення умов функціонування шкіл з вивченням української мови та українознавчих предметів, співробітництва між українськими освітянами на території США. Учасниками заходу було наголошено на важливості існування українознавчих інституцій за кордоном, що є не тільки унікальною можливістю для закордонних українців вивчати українську мову, пізнавати українську історію та культуру, але й єднати та зміцнювати українську громаду. 

 

Останні новини

Важливі зміни у системі прийому громадян з паспортних питань! | 11 грудня, 21:30

Шановні громадяни України!

100-річчя дипломатичної служби України | 06 грудня, 17:46

Цього року виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу.

Графік роботи Генконсульства протягом свят | 06 грудня, 01:15

У зв’язку із відзначенням новорічних та різдвяних свят повідомляємо, що 25 грудня 2017 року, 1 та 8 січня 2018 року прийом громадян здійснюватися не буде. Просимо врахувати при плануванні свого візиту до консульської установи.  

Зустріч з переможцем! | 23 листопада, 17:23

Сьогодні у Генеральному консульстві України в Нью-Йорку відбулася зустріч з тим, про кого останній тиждень писали майже усі українські ЗМІ. Вітайте - переможець Нью-Йоркського ультрамарафону та найактивніший член Ukrainian Running Club (URC) Дмитро Молчанов! Дистанцію у 60 кілометрів Дмитро подолав за 4 години 12 хвилин, традиційно перетнувши фінішну лінію з українським прапором! Неймовірний результат!

Holodomor 1932-1933 in Ukraine | 22 листопада, 19:35

Communist genocide in Ukraine