Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 12:07

Заходи з відзначення Дня Державного Прапора та 26-ої річниці незалежності України в м.Йонкерс (штат Нью-Йорк)

22 серпня, 00:18

Генеральне консульство України в Нью-Йорку привітало українську громаду м.Йонкерс (штат Нью-Йорк) з 26-ю річницею Незалежності України. 

У листі-привітанні, зачитаному дипломатом ГКУ, Генеральний консул України Ігор Сибіга наголосив, що український народ, не дивлячись на суворі випробування та протистояння російській агресії, дасть гідну відповідь на усі виклики сьогодення. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною.

Під час заходу виконано гімни України та США та церемонія підняття державних прапорів двох країн. Відбулась служба та молитва за Україну в Українській церкві Св. Архангела Михаїла.

До учасників заходу з вітальним словом також звернулись представники української громади та офіційні представники міської ради Йонкерсу, Сенату штату Нью-Йорк, округу Ветчестер.

Останні новини

Зміна розкладу роботи | 15 вересня, 22:48

У Генеральному консульстві України в Нью-Йорку відзначено День Державного Прапора | 23 серпня, 16:46

З нагоди Дня Державного Прапора 23 серпня 2017 року у Генконсульстві України в Нью-Йорку відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України - символа української державності. 

Відзначення 26-ої річниці незалежності України у м.Юніон (штат Нью-Джерсі) | 22 серпня, 00:24

Генеральний консул України в Нью-Йорку Ігор Сибіга привітав українську громаду під час офіційних заходів у мерії м.Юніон (штат Нью-Джерсі) з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 26-ої річниці незалежності України.

Оновлення інформації реєстру виборців та консульського обліку | 12 червня, 17:18

До уваги громадян України, які перебувають у реєстрі виборців та консульському обліку у межах консульського округу (Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія, Род-Айленд).