Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 12:26

Заходи з відзначення Дня Державного Прапора та 26-ої річниці незалежності України в м.Йонкерс (штат Нью-Йорк)

22 серпня 2017, 00:18

Генеральне консульство України в Нью-Йорку привітало українську громаду м.Йонкерс (штат Нью-Йорк) з 26-ю річницею Незалежності України. 

У листі-привітанні, зачитаному дипломатом ГКУ, Генеральний консул України Ігор Сибіга наголосив, що український народ, не дивлячись на суворі випробування та протистояння російській агресії, дасть гідну відповідь на усі виклики сьогодення. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною.

Під час заходу виконано гімни України та США та церемонія підняття державних прапорів двох країн. Відбулась служба та молитва за Україну в Українській церкві Св. Архангела Михаїла.

До учасників заходу з вітальним словом також звернулись представники української громади та офіційні представники міської ради Йонкерсу, Сенату штату Нью-Йорк, округу Ветчестер.

Останні новини

Зустріч з Уповноваженим мерії Нью-Йорка з міжнародних відносин | 22 березня, 23:20

22-го березня у мерії Нью-Йорка відбулась зустріч Генерального консула Олексія Голубова з пані Пенні Абейварденою, Уповноваженою з питань міжнародних відносин мерії Нью-Йорка.

Коментар МЗС України у зв’язку з продовженням мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні | 22 березня, 16:29

В Україні вітають ухвалене сьогодні, 22 березня, рішення Постійної Ради ОБСЄ про продовження на 12 місяців до 31 березня 2019 року мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ). 

Щорічні загальні збори українських кредитних спілок США | 19 березня, 01:07

Цього уікенду Генеральне консульство України в Нью-Йорку долучилось, на запрошення організаторів, до урочистостей в рамках проведення найуспішнішими українськими кредитовими спілками США своїх річних загальних зборів.

Заява МЗС України у зв’язку із рішенням окупаційної адміністрації організувати вибори президента РФ на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь | 16 березня, 22:32

МЗС України рішуче засуджує рішення російської окупаційної адміністрації провести 18 березня 2018 року вибори президента РФ на тимчасово окупованих Росією територіях Автономної Республіки Крим та м.Севастополь.