Генеральне консульство України в Нью-Йорку

, Київ 00:23

Безвіз вже близько!

12 травня, 16:56

До уваги громадян України, які планують безвізову подорож до країн ЄС

Шановні громадяни!

У зв’язку із наближенням терміну запровадження безвізового режиму в’їзду громадян України до країн Європейського Союзу та можливими питаннями, які виникатимуть у наших співвітчизників щодо порядку та умов безвізового в’їзду, Департаментом консульської служби Міністерства закордонних справ України запроваджено відповідний тематичний канал комунікації.

Відтак, у разі наявності будь-яких питань, пов’язаних із запланованою поїздкою до країн ЄС без візи, просимо надсилати їх за електронною адресою bezviz@mfa.gov.ua

Відповіді на найбільш поширені запитання публікуватимуться на сторінці Департаменту консульської служби у Facebook.

 

 

Останні новини

Український Фестиваль Святого Юра в Нью-Йорку | 21 травня, 00:40

19-21 травня у Нью-Йорку проходить 41-й Фестиваль Святого Юра. Організаторами заходу виступили Українська католицька церква Св.Юра та українські організації міста за фінансової підтримки Федеральної кредитової кооперативи «Самопоміч - Нью-Йорк».

Оновлення інформації реєстру виборців та консульського обліку | 07 квітня, 17:18

До уваги громадян України, які перебувають у реєстрі виборців та консульському обліку у межах консульського округу (Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія, Род-Айленд).

Українські заходи в Університеті штату Пенсильванія | 06 квітня, 19:27

4 квітня 2017 року в Університеті штату Пенсильванія відбулись заходи присвячені відзначенню 25-ої річниці Українського студійного центру та річниці Незалежності України, під час яких відбулась також презентація книг Олексія та Галини Воскобійників.

Нагородження ветеранів | 14 березня, 23:23

9 березня ц.р. Генеральний консул України в Нью-Йорку Ігор Сибіга здійснив урочисте вручення відзнаки Президента України – ювілейних медалей «70 років перемоги над нацизмом», встановлених Указом Президента України від 29 квітня 2015 року № 249/2015.